Bakke Sørvik & Partners, Tjøme

Lindholmveien 1B 3145 Tjøme

Bakke Sørvik & Partners, Tjøme er din lokale eiendomsmegler i Tjøme og har bred erfaring med eiendomsmegling i området. Vi hjelper deg med både kjøp og salg av bolig. Klikk på eiendommer for å se hvilke boliger vi har til salgs, eller be om verdivurdering av din bolig.

9
ANSATTE

Eiendomsmegler
Preben Rakfjord

924 68 590

preben@bs-partners.no

VERDIVURDERING
Daglig leder / Eiendomsmegler
Elisabeth S. Bakke

900 55 488

elisabeth@bs-partners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler/oppgjørsansvarlig
Henrik A Berg

459 55 000

henrik@bs-partners.no

VERDIVURDERING
Fagansvarlig / Eiendomsmegler
Kaja Tveiten

920 55 443

kaja@bs-partners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmeglerfullmektig
Rikke Steneby

406 47 153

rikke@bs-partners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmeglerfullmektig
Caroline Wivestad Grøtt

938 97 331

caroline@bs-partners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler
Bjørnar Leirdal

464 45 633

bjornar@bs-partners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler
Jens Roland Pettersen

909 64 885

jens@bs-partners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler
Jeanette Sørvik

902 39 540

jeanette@bs-partners.no

VERDIVURDERING

73
EIENDOMMER

LA OSS TA JOBBEN FOR DEG

Går du med planer om å selge - ta kontakt med en av våre meglere for en uforpliktende prat.

Bestill verdivurdering