Møller & Partners Fredrikstad

Gamle Beddingvei 27 A 1671 Fredrikstad

Møller & Partners Fredrikstad er din lokale eiendomsmegler i Fredrikstad og har bred erfaring med eiendomsmegling i området. Vi hjelper deg med både kjøp og salg av bolig. Klikk på eiendommer for å se hvilke boliger vi har til salgs, eller be om verdivurdering av din bolig.

6
ANSATTE

Daglig leder / Partner / Eiendomsmegler MNEF
Dag Thomas Svendsen

95 96 61 39

dag.thomas@mollerpartners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF
Margareth Cielicki

47 02 52 69

margareth@mollerpartners.no

VERDIVURDERING
Fagansvarlig / Partner / Eiendomsmegler MNEF
Henriette Knold Andersen

46 63 52 92

henriette@mollerpartners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler
Karl Robert Hansen

92 05 24 80

karl.robert@mollerpartners.no

VERDIVURDERING
Meglersupport / Oppgjør
Torill Møller

97 51 49 04

torill@mollerpartners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF
Tormod Møller

40 41 79 35

tormod@mollerpartners.no

VERDIVURDERING

EIENDOMMER

LA OSS TA JOBBEN FOR DEG

Går du med planer om å selge - ta kontakt med en av våre meglere for en uforpliktende prat.

Bestill verdivurdering