Partners Eiendomsmegling Gjøvik

Storgata 10 A 2806 Gjøvik

Partners Eiendomsmegling Gjøvik er din lokale eiendomsmegler i Gjøvik og har bred erfaring med eiendomsmegling i området. Vi hjelper deg med både kjøp og salg av bolig. Klikk på eiendommer for å se hvilke boliger vi har til salgs, eller be om verdivurdering av din bolig.

16
ANSATTE

Faglig leder / Advokat
Ida Helene B. Balke

99 02 05 79

balke@lohnekrokeide.no

VERDIVURDERING
Daglig leder
Jøran Martinsen

90 22 81 92

Joran.martinsen@gobb.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Kristian Løkken

48 09 38 29

kristian@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF
Mette Aa. Sivesind

97 52 62 54

mette@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF
Ole Kristian F. Taralrud

95 90 57 70

ok@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Runa Skumlien

95 85 78 04

runa@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmeglerfullmektig
Sara Hichour

40 63 20 44

sara@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Silje A. Enger

95 00 99 40

sa@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Silje F. Aandalen

99 30 85 46

silje@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Caroline Svensrud

95 28 70 57

caroline@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF / Partner
Trine Grini

97 03 78 11

trine@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF
Ida Sommerfeldt Hjelmtvedt

91 83 00 41

ida@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler MNEF
Jan Tore Ringen

47 47 10 04

jantore@partnerseiendomsmegling.no

VERDIVURDERING

EIENDOMMER

LA OSS TA JOBBEN FOR DEG

Går du med planer om å selge - ta kontakt med en av våre meglere for en uforpliktende prat.

Bestill verdivurdering