Leinæs & Partners, Larvik

Dr. Holmsvei 3 A 3251 Larvik

Leinæs & Partners, Larvik er din lokale eiendomsmegler i Larvik og har bred erfaring med eiendomsmegling i området. Vi hjelper deg med både kjøp og salg av bolig. Klikk på eiendommer for å se hvilke boliger vi har til salgs, eller be om verdivurdering av din bolig.

7
ANSATTE

Eiendomsmeglerfullmektig
Camilla Bjaaland

97 19 87 69

camilla@leinaes.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler / Partner
Cecilie Moe

93 24 37 67

cecilie@leinaes.no

VERDIVURDERING
Advokat, Megler, Partner
Knut Leinæs

92 05 35 33

knut@leinaes.no

VERDIVURDERING
Daglig leder / Eiendomsmegler / Partner
Kristin Sundling

95 92 09 52

kristin@leinaes.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler / Fagansvarlig
Marius Strøm Grønn

45 40 40 09

marius@leinaes.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmeglerfullmektig
Martin Larsen Sundet

94 98 75 29

martin@leinaes.no

VERDIVURDERING
Medhjelper Oppgjør
Wenke Hvaal

916 51 902

jh@schalapartners.no

VERDIVURDERING

EIENDOMMER

LA OSS TA JOBBEN FOR DEG

Går du med planer om å selge - ta kontakt med en av våre meglere for en uforpliktende prat.

Bestill verdivurdering