Bakke Sørvik & Partners, Tønsberg

Storgaten 47 A 3126 Tønsberg

Bakke Sørvik & Partners, Tønsberg er din lokaleeiendomsmegler i Tønsberg og har bred erfaring med eiendomsmegling i området. Vi hjelper deg med både kjøp og salg av bolig. Klikk på eiendommer for å se hvilke boliger vi har til salgs, eller be om verdivurdering av din bolig.

8
ANSATTE

Eiendomsmeglerfullmektig
Caroline Wivestad Grøtt

93 89 73 31

caroline@bs-partners.no

VERDIVURDERING
Daglig leder / Eiendomsmegler
Elisabeth Bakke

90 05 54 88

elisabeth@bs-partners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler/oppgjørsansvarlig
Henrik A Berg

45 95 50 00

henrik@bs-partners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler
Jeanette Sørvik

90 23 95 40

jeanette@bs-partners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler
Jens Roland Pettersen

90 96 48 85

jens@bs-partners.no

VERDIVURDERING
Fag ansvarlig / Eiendomsmegler
Kaja Tveiten

92 05 54 43

kaja@bs-partners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmeglerfullmektig
Preben Rakfjord

92 46 85 90

preben@bs-partners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmeglerfullmektig
Rikke Steneby

40 64 71 53

rikke@bs-partners.no

VERDIVURDERING

EIENDOMMER

LA OSS TA JOBBEN FOR DEG

Går du med planer om å selge - ta kontakt med en av våre meglere for en uforpliktende prat.

Bestill verdivurdering