Grimsøen & Partners

St. Marie gate 112, 1702 Sarpsborg

Grimsøen & Partners er din lokale eiendomsmegler i Sarpsborg. Vi har bred erfaring med eiendomsmegling i området. Vi hjelper deg med å selge bolig og kjøpe bolig i Sarpsborg og Østfold. Klikk på eiendommer for å se hvilke boliger vi har til salgs i Sarpsborg og Østfold - eller be om verdivurdering av din bolig.

9
ANSATTE

Meglerkoordinator
Joakim Furulund

476 41 249

joakim@gpartners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler / Fagansvarlig
Lisa Vilvang

993 50 305

lisa@gpartners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler
Jonas Nikolai Grimsøen

412 68 891

jonas@gpartners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler / Partner
Jonas Bergtun

993 13 654

bergtun@gpartners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler
Hilde Due Rismark

995 95 482

hilde@gpartners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmeglerfullmektig / Meglerkoordinator
Kasper K. Andersen

950 86 456

kasper@gpartners.no

VERDIVURDERING
Eiendomsmegler / Partner
Heine Kristoffer Aas

951 29 058

heine@gpartners.no

VERDIVURDERING
Meglerkoordinator
Malin Joneid Ellefsen

995 57 291

malin@gpartners.no

VERDIVURDERING

46
EIENDOMMER

LA OSS TA JOBBEN FOR DEG

Går du med planer om å selge - ta kontakt med en av våre meglere for en uforpliktende prat.

Bestill verdivurdering